Click to order
Cart
Total: 
ПІП
Email
Телефон
НАШІ КНИЖКИ
Лідерство в стилі LEAN
Автор книги, Джим Ланкастер – генеральний директор машинобудівної компанії Lantech, яка в 1990-ті роки була одним з лідерів впровадження лін – концепції управління, заснованої на зменшенні всіх видів втрат. Як і багато інших організацій, що працюють за системою лін, Lantech спочатку показував фантастичні результати. Наприклад, загальний час виробничого циклу для певних товарів скоротився з 14 тижнів до 8 годин! Але чогось бракувало. З фінансового погляду компанія не показувала таких результатів, як очікували. Успіхи від покращень поступово сходили нанівець, а процеси поверталися до свого попереднього стану.

Ключ був у тому, щоб перейти від епізодичних вдосконалень до постійного, неперервного щоденного управління процесами на виробничому майданчику та негайного вирішення проблем, що виникають на конвеєрі. Джим зрозумів, що це робота кожного працівника, включно з ним самим; що він має щодня підтримувати робітників на передовій лінії виробництва – там, де створюється реальна цінність.

Ця книжка – щира та прониклива історія лідера, який зміг вивести компанію на новий рівень розвитку, досягти доти небаченої прибутковості та забезпечити своєму бізнесу перші позиції на ринку. Вам не потрібні дорогі консультанти, щоб зробити те саме. Достатньо восьми кроків, аби створити міцну систему управління в режимі реального часу. Джим Ланкастер детально описує ці кроки, ілюструючи їх прикладами з життя власної компанії – так, наче проводить екскурсію нею.

«Це історія, на яку я так довго чекав. Джим щиро ділиться своїми помилками, котрі, повірте, притаманні більшості українських топ-менеджерів. В книжці чітко показаний перехід від управління в стилі «талановитого тушіння пожеж» до створення умов, за яких пожежі ніколи не виникають. Я раджу цю книгу власникам бізнесів, директорам, керівникам підрозділів, усім, хто шукає чітких орієнтирів в управлінні нестабільними процесами, хто бажає виховувати самостійних та ініціативних працівників», — радить Сергій Комберянов, президент Лін Інституту Україна, який став науковим редактором видання.

200 грн.
Вміння бачити бізнес-процеси
Однією з перших серед книг про лін-мислення побачила світ книга авторства Майка Ротера і Джона Шука – «Вміння бачити бізнес-процеси», опублікована видавництвом Pabulum.

«Ми прагнемо мотивувати топ-менеджерів вітчизняних підприємств, виробництв і компаній використовувати філософію лін у своїх бізнес-процесах, оптимізувати ресурси та робити виробництва більш ощадливими. Адже наразі це невід'ємна складова сучасного менеджменту», – зазначає Сергій Комберянов, президент Лін Інститут Україна.

Тож якщо ви прагнете до вдосконалення вашої компанії, додає Сергій Комберянов, єдиним правильним шляхом буде розпочати з бізнес-процесів, оскільки саме вони в кінцевому випадку визначатимуть, наскільки ефективна праця ваших робітників чи наскільки ваш продукт відповідає потребам клієнта.

«Вміння бачити бізнес-процеси» є однією з головних праць у сфері впровадження Lean, і стане в нагоді як виробничим, так і сервісним компаніям, тому що в основі своїй ґрунтується на такому вкрай важливому елементі як цінність для клієнта.

У цій книзі Майк Ротер та Джон Шук трансформували отримані від компанії Toyota Motor Corporation знання у незамінні поради із вміння бачити потоки цінності, які допомагають визначити особливості роботи процесів та шляхи виникнення втрат.

150 грн.
Машина, що змінила світ
Лін Інститут Україна спільно з видавництвом Pabulum продовжують серію перекладів книг з лін-мислення, які вже давно завоювали успіх в усьому світі і нарешті видаються в Україні.

«Машина, що змінила світ», авторства Джеймса Вомака, Деніела Т. Джонса та Деніела Руса, стала третьою книгою з цієї серії. Вона не лише описує історію успіху компанії «Тойота» в автомобільній галузі, але й ґрунтовним дослідженням управлінських механізмів показує, що конкретно до цього успіху привело. У цій книзі вперше викладено принципи лін-виробництва, яке на сьогоднішній день здобуло визнання по всьому світу.

«Це не просто історія трьох компаній-гігантів із величезної галузі промисловості. Вагомим досягненням цієї праці та причиною, чому вона досі не втратила своєї актуальності, є те, що у ній чітко описано дві фундаментально різні бізнес-системи, два погляди на колективну людську працю з метою створення цінності. Перша система — масове виробництво — стала дітищем «Дженерал моторз» у 1920-х рр. та дала змогу «Форду» стати найбільшим промисловим підприємством на планеті. В результаті компанії практично у всіх галузях по всьому світу запозичили цю систему та користувалися нею протягом майже 75 років. Другу систему ведення бізнесу — лін-виробництво — компанія «Тойота» запровадила протягом двох десятиліть після Другої світової війни. Зараз вона просочується у кожний закуток планети. Щоб не вдаватися у подробиці, в цій книжці автори розповідають про масове виробництво, порівнюючи з лін, та доводять, що друге — краще. Вони не тільки пояснюють причини успіху «Тойоти», а й показують, яким чином будь-яка компанія може стати успішною за допомогою системи лін-виробництва», – йдеться у передмові до видання.

«Машина, що змінила світ» буде цікавою та корисною не лише керівникам і менеджерам, але й іншим працівникам різних рівнів, урядовцям, лідерам профспілкових рухів, фінансистам та споживачам у кожній країні світу.

180 грн.
Список рекомендованої
літератури про Lean
Наша команда ретельно відібрала 10 кращих книжок про Lean. Ми сподіваємося вони відкриють для Вас нові горизонти та надихнуть на нові звершення!