Click to order
Total: 
ПІП
Email
Телефон
Підпишіться на нашу розсилку та отримайте подарунок:
Список рекомендованої літератури про Lean.
НАШІ ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ
ТА ТРЕНІНГИ
У будь-який зручний для вас час
Онлайн-курс "Lean Management в кризу"
Відтепер ви можете навчатися у зручному для вас темпі - інтенсивно чи екстенсивно. Ми запустили курс "Lean Management в кризу" у запису. Курс розроблено для топменеджерів, керівників і власників, які бажають у стислі терміни отримати максимум знань з Lean-методології для підтримки трансформаційних процесів у компанії та на виробництві.

Задача тренінгу – показати, як Lean та його дієві інструменти можуть допомогти компанії стати ефективною, пройти всі трансформаційні процеси без супротиву працівників, і таким чином зменшити витрати та збільшити прибуток підприємства.
Детальніше
Навчання проходить в дати, вибрані компанією-замовником
Тренінг-консалтинг "Практичний розбір вашої бізнес-проблеми"
Під час тренінгу-консалтингу ви зможете вирішити свою конкретну проблему з індивідуальною допомогою від наших консультантів-практиків і навчитеся вирішувати бізнес-проблеми в майбутньому самостійно.
Детальніше
7 жовтня - 16 листопада
Онлайн-курс "Lean IT"
Курс викладається практиками Lean Institute Ukraine, офіційного представництва Lean Global Network, і топменеджерами кращих технологічних компаній України: Ciklum і Metinvest Digital.

Курс призначений для всіх представників IT-сфери, які хочуть пройти з Lean-методологією етапи запуску продукту від визначення цінності, розуміння втрат і їх мінімізації до створення Value Stream Mapping.

На курсі ви будете аналізувати зміни, шукати і пропонувати кращі рішення для замовників. А також, навчитеся ефективному менеджменту, налаштуєте правильну роботу в команді, налагодите комунікацію зі стейкхолдерами і замовниками.
  Детальніше
  02 липня - 06 серпня
  Онлайн-курс "Ефективні продажі з Lean"
  Під час кризи у більшості компаній продажі просіли на 30% і більше.
  Багато відділів продажу навіть 50% річного плану ще не виконали, хоча половина року позаду. Менеджери з продажу демотивовані, продажі впали, а багатьох співробітників компанії відправили в неоплачувану відпустку на невизначений термін. Що робити бізнесу та відділу продажів в такий час? - Вдосконалюватися разом з Lean! Якраз про це ми поговоримо з вами на нашому тренінгу.
  Детальніше
  17 июня - 15 июля
  Онлайн-курс "Lean Management в кризу"
  Lean Management – онлайн курс для топменеджерів, керівників і власників, які бажають у стислі терміни отримати максимум знань з Lean-методології для підтримки трансформаційних процесів у компанії та на виробництві.

  Задача тренінгу – показати, як Lean та його дієві інструменти можуть допомогти компанії стати ефективною, пройти всі трансформаційні процеси без супротиву працівників, і таким чином зменшити витрати та збільшити прибуток підприємства.
  Детальніше
  25 мая - 24 июня
  Онлайн-курс "Продвинутий Lean в бізнесі"
  Якщо ви вже знайомі з основними принципами Lean-методології, прочитали книги, або навіть впроваджували на практиці, але вам не вистачає знань і навичок для досягнення необхідних результатів, то цей курс заповнить існуючі прогалини і озброїть вас необхідними інструментами. Даний курс покликаний допомогти досягати найвищих економічних результатів і вирішувати найбільш складного рівня проблеми.

  Відмінними рисами цього курсу є:
  - глибока проробка основних методів впровадження Lean,
  - вивчення нових і більш складних але найбільш ефективних інструментів Lean, таких як Канбан, Карта потоку створення цінності та багато інших.
  Детальніше
  27 травня - 30 червня 2020
  Онлайн-курс "Основи Lean в бізнесі"
  Lean Institute Ukraine для зручності клієнтів створив новий онлайн-курс для всіх, хто хоче отримати або поглибити свої знання, щодо методології Lean, створеної компанією Toyota.

  Nike, Zara, Toyota, Amazon, Starbucks та інші компанії використовують Lean-принципи, які допомагають боротися з економічною нестабільністю, втратами, дефектами, зниженням продуктивності та іншими проблемами бізнесу. Так чому б і вам не долучитися до списку успішних компаній?
  Детальніше
  Запис вебінару "Як правильно вирішувати бізнес-проблеми?"
  Вебінар уже відбувся, але у вас є чудова нагода придбати запис, для цього вам потрібно натиснути кнопку нижче і зареєструватись.

  Lean визнано найефективнішою бізнес-методикою вирішення проблем. На конкретних кейсах ми познайомимо вас з найбільш успішнішими інструментами Lean.

  Lean підходить для ефективного розв'язання проблем будь-якої складності. Саме ці інструменти дозволить вам вирішувати проблеми так, щоб вони ніколи не повторювалися. На вебінарі ми покажемо покроковий аналіз і розробку контрзаходів.
   Детальніше
   Вебінар "Ефективне підприємство з Lean в кризу"
   Вебінар уже відбувся, але у вас є чудова нагода придбати запис, для цього вам потрібно натиснути кнопку нижче і зареєструватись.

   Сергій Комберянов - президент Lean Institute Ukraine розробив онлайн-вебінар «Ефективне підприємство з Lean», в якому він пояснює як оптимізувати бізнес в період кризи на практичних кейсах.

   Lean методологія успішно застосовується в більшості міжнародних компаній: Zara, IKEA, Nike, Toyota, Honda, Starbucks та інші. Багато підприємств країн СНД також вже стали на шлях лін-трансформації, так чому б і Вам не долучитися до них?
    Придбати запис вебінару
    3 вересня - грудень 2020
    LEAN PRACTITIONER PROGRAM
    LPP для вас, якщо ви встали на шлях Lean-трансформації, але вам не вистачає знань та досвіду для рішучих перетворень. Бажаєте стати дипломованим лін-практиком? Тоді чекаємо на вас на чотиримісячній навчальній програмі, що розроблена фахівцями Lean Global Network, яка успішно проводиться в багатьох країнах світу: США, Голландії, Туреччині, Сінгапурі тощо.

    Наші спікери — віцепрезидент Lean Institute Turkey Чевдет Оздоган та президент Lean Institute Ukraine Сергій Комберянов. З програмою можна ознайомитися, натиснувши "Детальніше".
    Детальніше
    Залиште свій номер телефону, і ми Вам зателефонуємо
    Або Ви можете зателефонувати нам
    +38 0973648726