Click to order
Total: 
ПІП
Email
Телефон
KAIZEN ЧИ KAIKAKU? ОСЬ У ЧОМУ ПИТАННЯ!
Коли йдеться про темп змін, чи слід впроваджувати невеликі, поступові поліпшення, чи прагнути до більш революційних змін?

- Kaikaku - це японське слово, яке означає «революція», на відміну від - Kaizen, що означає «поступове поліпшення» або «еволюція».

-️ Kaikaku означає не тільки революційне відкриття, яке призведе до змін на краще, це також зазвичай означає реорганізацію роботи сотень кваліфікованих співробітників, а також десятків менеджерів, які до цього просто не готові.

У практиці Джима Вумека, Lean гуру, були приклади впровадження Kaikaku, однак закінчувалося це або тим, що через проблеми з реорганізацією роботи співробітників Kaikaku плавно переходив у Kaizen. Або ж Kaikaku таки відбувався у прямому його розумінні але лише на підприємстві, працівники якого чітко розуміли всі принципи Lean, і неодноразово впроваджували у минулому Kaizen.

Тобто як тільки організація отримує досвід роботи з інструментами Lean та менеджери навчаються мислити по-новому, є можливість для радикальних та швидких перетворень за допомогою досвідчених менеджерів та Lean інструментів.

️Джим Вумек вважає, що Lean завжди повинен починатися з еволюції, тобно з Kaizen. Раніше він вважав себе революціонером, однак усвідомивши проблематичніcть кардинальних змін серед непідготовленого персоналу, він почав називати себе еволюційним революціонером, вважаючи, що ️нам дійсно потрібно йти повільно, щоб йти швидко, але як тільки ми навчилися йти повільно, нам потрібно йти швидко.️
12 січня / 2019