ПРО НАС
Лін Інститут Україна є частиною найбільшої та найавторитетнішої в світі мережі лін-практиків Lean Global Network, яка була заснована професорами Джеймсом Вумеком та Деніелом Джонсом у 2007 році і яка на сьогодні включає більше 30 інститутів, що розповсюджують лін-мислення у різних країнах світу.
Лін Інститут Україна був створений та приєднався до Lean Global Network наприкінці 2016 року.

З КИМ МИ СПІВПРАЮЄМО
Лін Інститут Україна (ЛІУ) співпрацює із організаціями та компаніями, які стали на шлях лін трансформації.

Така співпраця полягає у навчанні персоналу компанії-партнера ощадливим підходам та методам, запуску проектів з безперервного покращення, у спільному проведенні експериментів та застосуванні нових підходів у мисленні та в конкретних діях, а також коучінг для керівників та кайдзен-команд.

Застосування лін-мислення підприємствами-партнерами допомагає їм розвивати власний людський ресурс, швидше перетворювати знання та дії у результат, поступово знижувати втрати на всіх етапах створення цінності, та, як результат, піднімати свою конкурентоспроможність.

ЛІУ приділяє основну увагу розвитку людей, їх розумінню принципів ощадливості, таким чином нарощуючи експертизу з ощадливого виробництва в Україні.

Іншим пріоритетом діяльності ЛІУ є інтеграція лін-мислення в український бізнес. ЛІУ допомагає українським компаніям, перед якими в сьогоднішніх умовах стоять складні завдання, пройти крізь глибокий трансформаційний процес, для того щоб підняти свою конкурентоспроможність як на локальному, так і на міжнародному ринках.

Наші партнери проявляють велику зацікавленість та відповідальність у впровадженні лін-трансформацій, а також бажання і ентузіазм до спільного навчання та обміну результатами.

НАШІ КЛІЄНТИ
ВПРОВАДЖЕННЯ LEAN
НАВЧАННЯ
КОНФЕРЕНЦІЇ
ЛІН-ТУРИ
Станьте на шлях
лін-трансформації
Станьте сертифікованим лін-практиком
Надихайтесь кейсами кращих лін-експертів
Відвідайте компанії, в яких уже впроваджується Lean
НАШІ ПОСЛУГИ
LGN - це спільнота лідерів та практиків, які прагнуть покращити процеси, просуваючи Lean-мислення та практику в усьому світі. LGN, заснована Джимом Вумком та Деном Джонсом у 2007 році, підтримує своїх членів у трьох основних напрямках:

  • Ділиться знаннями з Lean мислення та практичними навичками.
  • Співпрацює з проектами та подіями щодо поширення інформації про Lean.
  • Розробляє нові освітні матеріали, такі як публікації та тренінги.
LGN має партнерські стосунки з окремими особами та організаціями по всьому світу. Партнери мережі працюють у всіх сферах життя.

LGN допомагають іншим:
  • Забезпечити більш повноцінну роботу та продовження особистого розвитку.
  • Дозволити індивідуальним працівникам реалізовувати та створювати більше цінностей.
  • Скоротити використання ресурсів та вплив на навколишнє середовище.
  • Покращити організаційні показники.
  • Підняти рівень життя суспільства.

Будучи членами LGN спільноти, ми разом працюємо над розвитком та зміцненням нашого потенціалу, щоб створити цінність для наших клієнтів та забезпечити успіх наших організацій. З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті LGN http://leanglobal.org/lean-global-network/

Голова наглядової ради
ПІТЕР ВІЛЛАТС
Член наглядової ради
ВАСИЛЬ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
ПІТЕР ВІЛЛАТС
ЯЛЬЧИН ІПБУКЕН
Василь Хмельницький - український підприємець і філантроп, засновник інвестиційної групи UFuture. Серед найвідоміших проектів - ревіталізація аеропорту «Київ», будівництво столичного торгово-розважального центру OCEAN PLAZA і комплексів «Новопечерські Липки», «Бульвар Фонтанів», «RiverStone», «Паркове місто». Підтримку соціальних проектів в галузях економіки і освіти здійснює фонд Василя Хмельницького K.Fund.
Радник з операційної стратегії.

Пітер Віллатс відомий як один із піонерів по впровадженню Lean Management у різних галузях промисловості – як керівник проекту чи із серйозною часткою залучення у 14 масштабних трансформаційних проектах у різних країнах світу. Серед його клієнтів залишаються такі компанії як Siemens та Continental, а також Національна служба охорони здоров'я Англії.
Яльчин Іпбукен є засновником і президентом Lean Institute Turkey (Турція), який був створений у 2002 році і який є частиною Lean Global Network. На сьогоднішній день у портфоліо LIT вже більше 600 трансформаційних проектів з ощадливого виробницвта, які були успішно впроваджені інститутом при безпосередній підтримці Яльчіна.
НАГЛЯДОВА РАДА
Президент
Лін менеджер
Лін менеджер
СЕРГІЙ КОМБЕРЯНОВ
ТЕТЯНА ОЗТУНЧ
ДМИТРО ДЕМИДОВ
НАША КОМАНДА
Сергій є лін-практиком з багаторічним досвідом впровадження лін-мислення в компаніях України (серед них МХП, Astarta, Нова Пошта). Під науковою редакцією Сергія всесвітньо відомі видання «Машина, що змінила світ», «Вміння бачити бізнес процеси», «Лідерство в стилі Lean» вийшли в світ українською мовою.
Тетяна є менеджером з бюджетування і фінансового аналізу з міжнародним досвідом фінансового контролінгу заводів в Україні, Росії, Індії та Азербайджані. Автор книги "Інтегральна оцінка фінансового стану підприємства".

Дмитро має досвід впровадження комплексних програм вдосконалення виробничої системи. У його зону відповідальності входило розвиток системи безперервного вдосконалення, а також навчання основним методам і підходам лін співробітників великого промислового підприємства.
НАШІ ВАКАНСІЇ
ЛІН КОНСУЛЬТАНТ Лін Інститут Україна відкриває вакансію консультанта із впровадження лін-мислення.

Кого ми шукаємо:
- Людину, яка має досвід впровадження лін-мислення (ощадливого виробництва, TPM) в українських або зарубіжних підприємствах
- Має досвід проведення внутрішнього навчання в компаніях
- Готова вчитися і працювати за методологією Lean Institute Ukraine та Lean Global Network
Що ми пропонуємо:
- Можливість реалізовувати проекти лін трансформацій в найпрогресивніших компаніях України
- Можливість вчитися у найкращих лін практиків світу в рамках наших спільних проектів із Lean Global Network
- Дружній колектив
- Достойну заробітну платню.

Якщо ви відповідаєте вищезгаданим критеріям та вам цікава наша пропозиція надішліть своє резюме
на адресу info@lean.org.ua
Made on
Tilda