НАШІ КНИЖКИ
Отримайте знання з перших рук!
Лін Інститут Україна відкриває серію перекладів книг з лін-мислення, які вже давно завоювали успіх в усьому світі, а тепер будуть видаватися й українською мовою.
Керувати щоб навчати(ся)
Джон Шук

450 грн.
У книжці «Керувати, щоб навчити(ся)» Джон змалював мисленнєвий процес, що стоїть за лін-управлінням та лін-лідерством. Він також описав методи, які знадобляться вам для успішного А3-аналізу. Цей спосіб мислення важливий, щоб здобути й підтримувати результат від застосування лін-інструментів, які ви вже освоїли.
ЛІДЕРСТВО В СТИЛІ LEAN: ШЛЯХ ДО ПОСТІЙНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ
Джим Ланкастер

450 грн.
Ця книжка – щира та прониклива історія лідера, який зміг вивести компанію на новий рівень розвитку, досягти доти небаченої прибутковості та забезпечити своєму бізнесу перші позиції на ринку. Вам не потрібні дорогі консультанти, щоб зробити те саме.
Вміння бачити бізнес-процеси
Майк Ротер, Джон Шук

450 грн.
Майк Ротер та Джон Шук трансформували отримані від компанії Toyota Motor Corporation знання у незамінні поради із вміння бачити потоки цінності, які допомагають визначити особливості роботи процесів та шляхи виникнення втрат.

Все про системи витягування, Крістоф Розер


500 ₴
Дуже ґрунтовний практичний посібник, що детально описує всі принципи систем витягування. Ця книга стане робочим інструментом у вдосконаленні ваших виробничих процесів.