НАШІ КНИЖКИ
Отримайте знання з перших рук!
Лін Інститут Україна відкриває серію перекладів книг з лін-мислення, які вже давно завоювали успіх в усьому світі, а тепер будуть видаватися й українською мовою.
Керувати щоб навчати(ся)
Джон Шук
450
грн.
Використання АЗ-процесу управління для того, щоб вирішувати проблеми, заручатися підтримкою, наставляти та вести вперед.

У книжці «Керувати, щоб навчити(ся)» Джон змалював мисленнєвий процес, що стоїть за лін-управлінням та лін-лідерством. Він також описав методи, які знадобляться вам для успішного А3-аналізу. Цей спосіб мислення важливий, щоб здобути й підтримувати результат від застосування лін-інструментів, які ви вже освоїли.

Книжка розповідає про:
  • Різницю між управлінням у старому стилі, «згори-вниз» і командно-контрольним підходами та лін-управлінням;
  • Різницю між організацією, яка базується на владі, й організацією, яка будується на відповідальності;
  • Стійкі переваги, які отримують завдяки тому, що керівники не перестрибують одразу до рішень, а занурюються глибоко в деталі, щоб виявити першопричину проблеми;
  • Силу формування лін-керівників і лідерів через процес вирішення проблем і втілення планів. «Керувати, щоб навчити(ся)» яскраво висвітлює багато аспектів, за якими лін-метод перевершує наявні сьогодні домінантні підходи до управління та лідерства (які часто виявляються нічим іншим, як гасінням пожеж).

Найбільш надзвичайним у книжці, мабуть, є те, що вона показує, як цьому, кращому, методу управління можна навчити та навчитися у процесі ведення діалогу про конкретні проблеми. Це діалог між лін-керівником і його підлеглим, який, вирішуючи важливу проблему, вчиться лін-управлінню та лідерству