Lean - це методологія, яка полягає в донесенні максимальної цінності клієнту через мінімізацію втрат і безперервне поліпшення
2 дні
KONCHA ZASPA PARK
02-03.03.2024
Lean
Leaders
Club
ОФЛАЙН СЕМІНАР

Перший лідерський семінар Lean Institite Ukraine у рамках створення Lean Leaders Club для власників бізнесу та топ-менеджерів.
Lean Leaders
Club
Lean Institute Ukraine анонсує Перший Лідерський семінар для власників та керівників компаній, який відбудеться 2 та 3 березня у затишному заміському комплексі під Києвом. Ця зустріч стане першим заходом, який ініціює створення лідерського клубу - Lean Leaders Club.


Приєднуйтеся до нашого дводенного Лідерського семінару від Lean Leaders Club - унікальної платформи для глибокого осмислення та розвитку вашого лідерського потенціалу відповідно до Lean-принципів. Долучайтеся до закритої спільноти експертів з різних галузей та відкрийте для себе нові горизонти лідерства, використовуючи цінності східної філософії.
Приєднуйтеся до нашого дводенного Лідерського семінару від Lean Leaders Club - унікальної платформи для глибокого осмислення та розвитку вашого лідерського потенціалу відповідно до Lean-принципів. Долучайтеся до закритої спільноти експертів з різних галузей та відкрийте для себе нові горизонти лідерства, використовуючи цінності східної філософії.

Обговорення на круглих столах, панельні дискусії за участю модераторів, творчі Brainstorming-сесії, гарячі дебати навколо викликів у лідерстві, занурення у світ реальних кейсів колег, рефлексія – це тільки частина того, що очікує на учасника семінару.

Семінар покликаний стати унікальною подією для учасників, які дбають про свій лідерський розвиток та хочуть вдосконалити свої навички в контексті Lean-принципів.

Однією з ключових цінностей є нетворкінг, що надає учасникам можливість обмінюватися досвідом та ідеями з експертами з різних галузей. Круглі столи, панельні дискусії та Brainstorming-сесії створюють сприятливий контекст для живого спілкування та взаємодії, де учасники можуть спільно вирішувати виклики лідерства та навчатися один від одного. Ще однією важливою цінністю є створення спільноти, оскільки цей семінар є початком формування клубу - Lean Leaders Club. Учасники отримають можливість зануритися в атмосферу співпраці та взаємодопомоги, де спільно розвиватимуться, обговорюючи важливі аспекти лідерства та Lean-філософії.

Лідерський семінар покликаний зібрати обмежену кількість учасників, які будуть проходити відбір та будуть затверджені президентом клубу.
СПіКЕРИ
01
СергІй Комберянов
Президент Lean Institute Ukraine
Президент Lean Institute Ukraine, провідний Lean-практик, який керує lean-трансформацією компаній Нова Пошта та Сентравіс, був головним lean-консультантом компаній МХП, Сенс Банк, Біофарма тощо. Допомагає організації USAID в проєктах операційної ефективності в Україні.

Є одним із викладачів курсу MBA в KMBS (Києво-Могилянській бізнес-школі).

Серед результатів його роботи, які публічно анонсовані компаніями:
Нова пошта: скоротив час обробки замовлень на 55%, скоротив помилки відвантажень на 67%.
Біофарма: збільшив ефективність процесів в два рази по леофільним препаратам, знизив брак на 45%.
МХП: підвищив ефективність роботи обладнання з 83% до 93%, збільшив обсяги виробництва на 8,6%.
що буде
ПІД ЧАС
СЕМІНАРУ:
02
  • Круглі столи: ви будете обговорювати конкретні аспекти лідерства та Lean-філософії в невеликих групах. Це створить сприятливий контекст для обміну досвідом та ідеями.

  • Панельні дискусії: Експерти з різних галузей будуть обговорювати актуальні теми лідерства, що надасть вам можливість слухати різні погляди та отримати високоякісні інсайти.

  • Brainstorming-сесії: ви зможете брати участь у творчих сесіях, спрямованих на генерацію ідей та розв'язання конкретних викликів у лідерстві та бізнесі.

  • Гарячі дебати: будуть обговорюватися важливі питанння лідерства через висловлення різних поглядів та аргументованих дебатів.

  • Аналіз реальних кейсів: ви будуте долучені до практичних прикладів та реальних сценаріїв з досвіду ваших колег для глибшого розуміння принципів Lean-лідерства.

  • Нетворкінг: семінар також надасть можливість для активного нетворкінгу, де ви зможете встановлювати нові контакти та обмінюватися досвідом.
ДЛЯ КОГО
ЦЕЙ СЕМІНАР:
03
  • Власників компаній та керівників підприємств: Для тих, хто відповідає за прийняття стратегічних рішень та керівництво командами в організаціях.
як проходитиме
СЕМІНАР:
Коли:
02-03.03.2024
Де:
KONCHA ZASPA PARK
О котрій годині:
09.00 – 18.00
2
дні
24
учасника
ПРОГРАМА СЕМІНАРА:
1
Лідерські Діалоги: Поглиблюйте свої знання у спілкуванні з однодумцями, обговорюючи ключові аспекти Lean-лідерства.
2
Експертні Панелі: Отримайте різнопланові інсайти від лідерів галузі, що розширять ваші перспективи.
3
Креативні Сесії та дебати: Висловлюйте свої думки та слухайте інші погляди, поглиблюючи розуміння лідерських проблем. Ваша участь в даних сесіях допоможе знайти інноваційні рішення на складні виклики сучасності.
4
Аналіз Кейсів: Вивчайте реальні приклади для кращого засвоєння принципів ефективного lean-лідерства.
5
Нетворкінг: Використайте можливість для знайомства з новими людьми та обміну досвідом, який може змінити ваш професійний шлях.
6
Рефлексія
40%
20%
55%
67%
45%
8.5%
27%
33%
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
ЗБІЛЬШЕННЯ ОБСЯГУ ВИРОБНИЦТВА
СКОРОЧЕННЯ ЧАСУ ЗБІРКИ
СКОРОЧЕННЯ ПОМИЛОК ВІДВАНТАЖЕНЬ
ПРИРІСТ ПРОДУКТИВНОСТІ ВІДДІЛЕННЯ
ЗНИЖЕННЯ БРАКУ
ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ
КОМПАНІЇ


СКОРОЧЕННЯ ПЛОЩІ ОРЕНДОВАНОГО
ПРИМІЩЕННЯ
СКОРОЧЕННЯ ЧАСУ ОБРОБКИ ЗАМОВЛЕНЬ
Дані з кейсів наших студентів:
організаційний внесок
04
*Включає проживання та харчування:
15 000 грн