Розробка нових продуктів за Lean- методологією (LPPD)
Lean - це методологія, яка полягає в донесенні максимальної цінності клієнту через мінімізацію втрат і безперервне поліпшення
МАСТЕР-КЛАСС:
Від ідеї створення продукту до його проєктування та виробництва
21.12.2021
Оnline
Start level
СПіКЕР
01
ЧЕВДЕТ ОЗДОГАН
Старший Lean-консультант
Віцепрезидент Lean Institute Turkey (Стамбул, Туреччина). Понад 27 років досвіду роботи на заводах Toyota, Ford Otosan, Uzel Makina, Otoyli та Karsan в Туреччині. З 2009 року в якості Lean-консультанта успішно впроваджує Lean-мислення на підприємствах по всьому світу в таких компаніях, як Amazon, Nike, Victoria’s secret тощо.

Розробка продукту:
Він брав участь у багатьох важливих проєктах на різних посадах від інженера-конструктора до заступника генерального директора, відповідального за розробку продуктів, і керував багатьма проєктами розробки нових продуктів. Основні реалізовані проєкти створення нових продуктів:

· Проєкт вантажівки AS900,
Керівництво проєктом з розробки автомобілів PW250 4×4
· Учасник проєкту Ford Transit Connect
Посібник з розробки тракторів серії MF 3000
· Відповідальність за проєкт з розробки серії малих тракторів MF
· Основна відповідальність за автобусні проєкти Eurocity, Eurotrip, 31.17, 35.17
· Основна відповідальність проєкту нової серії автобусів із кодом MBF
Основна відповідальність за проєкти розвитку серії вантажівок Eurocargo

У великомасштабних проєктах ощадливого виробництва, реалізованих в Отоелі та Узелі, було досягнуто економії 80% часу потоку, 60% ефективності, 250% якості, 80% запасів і до 50% виробничих площ.
про МАСТЕР-КЛАСС:
02
Лекція від еx-провідного інженера-конструктора “Toyota” про ефективну розробку нових інноваційних продуктів за допомогою Lean.


На лекції розкажемо, як боротися з проблемами тривалого циклу розробки, незліченною кількістю перепланувань, високими витратами на створення продукту та його виробництва за допомогою Lean підходу.

Lean в Product and Process Development допоможе зрозуміти, який саме продукт потрібен ринку, щоб надати унікальну цінність клієнту. А також, як продуктивно керувати фазою проєктування та дослідження перспектив нового продукту, як розробити виріб без втрат, завдяки наявній базі знань, внаслідок поєднання людей, процесів та технологій у компромісі найкращого виробу.
ДЛЯ КОГО
цей МАСТЕР-КЛАСС:
03
Для інженерів-конструкторів, які хочуть розширити свої знання у розробці нових продуктів за допомогою методології Lean, а також перейняти досвід світових виробничих гігантів.

Для промислових дизайнерів, які хочуть познайомитися з Lean підходом у створенні дизайн-стратегії для нових виробів та їх оптимізації під конкретне виробництво.

Для власників виробництв, які шукають менш витратні методи розробки та випуску нових продуктів на ринок для отримання значного прибутку від виробництва.

Product-менеджерів, Delivery manager, які хочуть посилити свої вміння та на етапах проведення дослідження клієнтів, пошуку інсайтів, зрозуміти як розв'язувати задачі користувача. А також за допомогою інструментів Lean створювати ефективні гіпотези та проводити експерименти.

Для проджект-менеджерів виробництв, яким важливо знати, як побудувати ефективну взаємодію в команді розробці нового продукту, як зменшити цикл тривалості розробки продукту та запуску його у виробництво, відійти від незліченної кількості перепланувань робіт.
як проходить навчання:
англійська з перекладом на українську
Мова:
21.12.2021
Коли:
19:00
О котрій годині:
бонус
для всіх
1
хвилин на запитання
30
години контенту
2
ПРОГРАМА
ВЕБІНАРУ
СПІВРОБІТНИКИ ЦИХ КОМПАНІЙ
НАВЧАЛИСЬ У НАС:
40%
20%
55%
67%
45%
8.5%
27%
33%
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
ЗБІЛЬШЕННЯ ОБСЯГУ ВИРОБНИЦТВА
СКОРОЧЕННЯ ЧАСУ ЗБІРКИ
СКОРОЧЕННЯ ПОМИЛОК ВІДВАНТАЖЕНЬ
ПРИРІСТ ПРОДУКТИВНОСТІ ВІДДІЛЕННЯ
ЗНИЖЕННЯ БРАКУ
ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ
КОМПАНІЇ


СКОРОЧЕННЯ ПЛОЩІ ОРЕНДОВАНОГО
ПРИМІЩЕННЯ
СКОРОЧЕННЯ ЧАСУ ОБРОБКИ ЗАМОВЛЕНЬ
Дані з кейсів наших студентів:
ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ КУРСУ
Василь Житніков
Яна Борт
вартість МАЙСТЕР-КЛАСУ
04
ЦІНА
1200 грн
ВИНИКЛИ ПИТАННЯ?
Запишіться на консультацію, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом: