СЕРГІЙ КОМБЕРЯНОВ ВИСТУПИВ ЕКСПЕРТОМ НА ДРУГОМУ MODERN RETAIL FORUM
Днями українська компанія Modern-Expo Group провела другий Modern Retail Forum у Києві.

Подія відбулася в межах міжнародної виставки технологій і обладнання для торгівлі «Індустрія торгівлі» і об`єднала людей, які хочуть створювати нові формати в ритейлі: власників і топ-менеджерів роздрібних компаній, керівників та власників торгових центрів, сервісні компанії, що працюють в ритейлі.

Другий Modern Retail Forum був окреслений темою «Тренди. Дизайн. Ефективність» і складавсяз трьох блоків. Один з блоків був присвяченій темі ощадливого виробництва "Lean" де основним спікером виступив директор Лін Інституту Україна Сергій Комберянов з темою «Технології LEAN. Як ритейлеру втрачати менше і заробляти більше»?

Цікаво, що цей форум цілеспрямовано проводили в дещо іншому, відмінному від попередньогоформаті. Він тривав один день, прийняв поняд 150 гостей, які зосередились на виступахдесятьох найкращих українських та міжнародних спікерів-практиків. Людей, які давно працюють з ритейлом і можуть оцінити швидкість ринкових змін в умовах світової глобалізації, побачити ситуацію під кутом зору свого бізнесу, визначити тренди, напрямок і відповісти на головне запитання, яким же буде ритейл в епоху споживачів-геймерів?
1 серпня / 2018