ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «LEAN: ЕФЕКТИВНІСТЬ РОЗРОБКИ, ВИРОБНИЦТВА ТА ПРОДАЖІВ» – ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО НОВІ Т
Lean Institute Ukraine за підтримки фонду Василя Хмельницького KFund, 24 травня 2018 року проводить практичну конференцію «LEAN: ефективність розробки, виробництва, продажів».

Lean як філософія розвитку компаній вже довела свою ефективність не лише в світі, але й в Україні: вітчизняні виробничі та сервісні компанії показують вражаючі результати в покращені своїх процесів, зменшенні втрат та збільшенні конкурентоздатності.

Однак все більше організацій розуміють, що Lean ­- це не лише про процес виробництва чи надання послуги, це культура всієї компанії, і, залучивши до трансформації компанію в цілому, можна досягти стійкого і значно більшого результату.
Другу щорічну конференцію від Lean Institute Ukraine ми вирішили присвятити загальному вдосконаленню процесів від розробки продукту до продажів, включаючи виробництво, щоб показати, які ще можливості надає нам Lean філософія.

Учасники конференції дізнаються як комплексно підходити до вирішення проблем на підприємстві; як покращення процесів на виробництві залежить від ефективності інших етапів життєвого циклу продукту; як формується поток надання цінності; потенціал "невиробничого lean" та про останні тенденції Lean у виробництві та наданні послуг в Україні та світі. НА КОНФЕРЕНЦІЇ БУДЕ ОБГОВОРЕНО:

  • LPPD (Lean Product and Process Development) – як ефективний інструмент розробки продуктів та процесів;

  • Унікальні можливості Lean в продажах та Lean маркетингу;

  • Гнучкість (Agile) як секрет успіху компанії;

  • Комплексний підхід до впровадження Lean-виробництва;

  • Успішні приклади зарубіжних та українських компаній.

АУДИТОРІЯ: топ менеджери та менеджери середньої ланки.

ПРОГРАМА: 8:30-9:00 Реєстрація та ранкова кава. 9:00 – 9:45 Комберянов Сергій: Комплексний підхід до Lean трансформації підприємства: від розробки продукту до продажів. 9:45-10:45 Андреа Дарабос: Роль Lean лідерства для успішної трансформації підприємства. 10:45 – 11:00 Перерва на каву. 11:00 – 12:00 Хакан Акгул: Lean продажі: науковий маркетинг та продажі через мережу дистрибютерів. Досвід світових компаній. 12:00 -13:00 Андрій Бринзило. Вітчизняний досвід впровадження Lean в текстильному бізнесі. 13:00 – 14:00 Обід. 14:00 – 15:00 Григорій Бердніков, Ганна Янковець. Практичний кейс Lean-трансформації вітчизняної компанії. 15:00 – 15:45 Валерій Черепій. Досвід вирішення проблем із застосуванням принципів Lean на Слов'янській ТЕС. 15:45 – 16:30 Моніка Россі. Розробка продукту та процесів без втрат.

Квитки на конференцію доступні за цим посиланням.
21 квітня / 2018