НА MODERN-EХРO ПОБУВАВ СВІТОВИЙ ЕКСПЕРТ LEAN
John Shook (Джон Шук), директор Інституту Lean (CEO Lean Enterprise Institute) під час свого першого візиту в Україну 8 грудня відвідав міжнародну компанію Modern–Eхрo.

Цей експерт з трансофрмації багатьох світових компаній стояв біля витоків формування Lean-філософії та брав участь у впровадженні технологій ощадливого виробництва на найбільших підприємствах світу, таких як Toyota та GM. Окрім того, він є керівником міжнародного руху lean – Lean Global Network.
Джон Шук побував на екскурсії найбільшим виробничим майданчиком Modern-Eхро Group (65 000 м² ) у Луцьку, Україна. У компанії протягом двох останніх років активно упроваджують ощадливе виробництво. Усунення всіх можливих видів втрат дає Modern-Eхро відчутний економічний ефект і мотивує людей вдосконалюватися далі. Під час екскурсії гуру Lean був особливо вражений колонами недобудованого цеху. Вони стали арт-об`єктом після того, як завдяки впровадженню ощадливого виробництва, потреба в будівництві додаткових виробничих площ відпала.

– Перше підприємство, яке я побачив під час свого візиту в Україну – це Modern-Eхрo, – сказав Джон Шук під час зустрічі з топ-менджментом компанії. – Відтепер мої очікування від країни та інших компаній будуть дуже високими. Сподіваюся, вони такі ж, як Modern-Eхрo. Бо ця чудова компанія має величезний потенціал, потужне виробництво і дуже талановитих працівників. А ще, завдяки упровадженню філософії LEAN, ця компанія може змінити сферу ритейлу. Це далеко не всім під силу!

Lean Global Network (LGN) – це спільнота лідерів та практичних фахівців, які просувають ощадливе виробництво по всьому світу. LGN, заснована Джимом Уомком та Деном Джонсом у 2007 році, підтримує своїх членів у трьох основних напрямках:

  • ділиться практичними та теоретичними знаннями з lean-філософі;

  • співпрацює у спільних з компанією подіях та проектах;

  • розробляє нові навчальні матеріали, публікації та тренінги.
29 січня / 2018