ДО КИЄВА ПРИЇДЕ ОДИН ІЗ ЗАСНОВНИКІВ ЛІН ФІЛОСОФІЇ – ДЖОН ШУК
12-14 грудня у Києві відбудеться II Міжнародна конференція «Стале та результативне впровадження програм операційної досконалості виробничих систем».

Конференція проводиться за ініціативи компанії BPI Group, прямої підтримки Лін Інститут Україна, компанії КиївСтар та за активної участі у формуванні контенту заходу з боку КиївСтар, PwC Україна, ДТЕК та Procter & Gamble.

35 висококласних експертів з 8 країн, 3 повноцінних тренінги, менеджмент-тур на одну з кращих виробничих систем світу – усе це відбудеться під час Конференції в українській столиці.

Мета івенту – поширення та обмін знаннями в області передових управлінських практик (Lean, TOC, World Class Manufacturing), а також комплексних рішень із трансформації компаній та ощадливого виробництва.

«ЛІУ бере безпосередню участь в організації цього Форуму, адже це, напевно, одна з найважливіших подій року для топ-менеджерів, які прагнуть оптимізувати виробничі процеси. А це, без перебільшення, мета кожного керівника, незалежно від напрямку його роботи. Ми запросили головним спікером Форуму Джона Шука, який стояв у витоків формування лін філософії та брав участь у впровадженні технологій ощадливого виробництва на найбільших підприємствах світу, таких як Toyota та GM. Окрім того, наразі він є керівником міжнародного руху лін – Lean Global Network, тож він знається на інструментах трансформації компаній та виробничих систем як ніхто інший», – розповідає Сергій Комберянов, президент Лін Інституту України.

Очікується, що зазначений захід відвідає понад 200 учасників – топ-менеджерів українських та західних компаній, яка наразі шукають якісні комплексні рішення з трансформації компаній та підвищення результативності роботи.

Міжнародний Лін Форум – це три дні тренінгів, майстер-класів, навчання навичкам управління та лін-інструментам від світових експертів, це ділове і неформальне спілкування з топ-менеджерами передових компаній, обмін досвідом та контактами.

Спікерами Конференції-форуму виступлять світові експерти John Shook (США) CEO Lean Enterprise Institute, Oded Kohen (Ізраїль) партнер Goldratt UK, професор Москардіні (Великобританія) партнер BPI Group, керівники найбільших українських компаній, таких як КиївСтар, ДТЕК, PwC, АрселорМіттал, Метінвест, Procter & Gamble, які вважаються авторитетами в своїй області, і рівень експертизи яких виходить за національні рамки.

Особливість цього івенту – можливість особисто переконатися в ефективності лін філософії та результативності застосування передових управлінських практик. В рамках Форуму відбудеться кайдзен-тур на завод PROCTER & GAMBLE. Тур призначений для обміну досвідом представників компаній, які створюють свої власні виробничі системи. Учасники заходу зможуть переконатися на власні очі у перевагах операційного менеджменту та дієвості лін інструментів.

Ознайомитись з Програмою Конференції

Детальна інформація про Конференцію та реєстрації за адресою http://conference.leanforum.org/
21 вересня / 2017