12 грудня відбувся Public Talk з Джоном Шуком та Василем Хмельницьким
За ініціативи Київського міжнародного економічного форуму спільно з Лін Інститут Україна 12 грудня відбувся Public Talk з Джоном Шуком та Василем Хмельницьким на тему «LEAN вдосконалює ваш бізнес».

Джон Шук є одним з форматорів глобальної lean філософії, він брав участь у впровадженні технологій ощадливого виробництва на найбільших підприємствах світу, таких як Toyota та GM. Наразі Джон є керівником міжнародного руху lean – Lean Global Network та консультує топ-менеджерів світових компаній у питаннях оптимізації виробництва й бізнесу.

Василь Хмельницький – український підприємець, який дуже добре знається на процесах створення та розвитку бізнесу в Україні. Окрім того, він посідає посаду першого віце-президента Української спілки промисловців та підприємців (УСПП), тож він є досвідченим експертом у питаннях оптимізації й підвищення ефективності виробництва на підприємствах різного рівня, у тому числі державної власності.

"Це був надзвичайно цікавий діалог, адже Джон Шук презентував лін методологію так, як її сприймають та використовують вже багато років у світі, в той час як Василь Хмельницький вказав на особливості підприємництва саме в Україні. До речі, напередодні зустрічі ми запросили Джона Шука до Луцька, до однієї з найбільших в Україні компаній-рітейлерів – Модерн Експо. Тож на Public Talk спікери могли вже досить предметно говорити про те, які саме інструменти необхідно застосовувати саме в наших реаліях. Як результат – учасники заходу, а це були переважно підприємці, отримали безцінний досвід та поради щодо оптимізації власного бізнесу. Навчатися та навчати – саме це правило Джон Шук назвав одним з перших у лін ощадливості", – розповів президент Лін Інституту Україна Сергій Комберянов.

"Ми можемо зберегти і розвити багато типів виробництва якщо піднімемо його якість. Секрет у тому, що ми повинні зберегти низькі ціни на нашу продукцію не за рахунок низької зарплатні, тобто фактично бідності, низької купівельної спроможності і відсутності росту економіки. Наша конкурентна перевага при помірних зарплатах може бути забезпечено лише високою якістю і низькими витратами", – вважає Джон Шук.
12 січня/ 2017