Лін Інститут Україна відкриває серію перекладів книг
Лін Інститут Україна відкриває серію перекладів книг з лін-мислення, які вже давно завоювали успіх в усьому світі, а тепер будуть видаватися й українською мовою. Однією з перших побачила світ книга авторства Майка Ротера і Джона Шука – «Вміння бачити бізнес-процеси», опублікована видавництвом Pabulum.

«Ми прагнемо мотивувати топ-менеджерів вітчизняних підприємств, виробництв і компаній використовувати філософію лін у своїх бізнес-процесах, оптимізувати ресурси та робити виробництва більш ощадливими. Адже наразі це невід'ємна складова сучасного менеджменту», – зазначає Сергій Комберянов, президент Лін Інститут Україна.
Тож якщо ви прагнете до вдосконалення вашої компанії, додає Сергій Комберянов, єдиним правильним шляхом буде розпочати з бізнес-процесів, оскільки саме вони в кінцевому випадку визначатимуть, наскільки ефективна праця ваших робітників чи наскільки ваш продукт відповідає потребам клієнта.

«Вміння бачити бізнес-процеси» є однією з головних праць у сфері впровадження ощадливого мислення (ліну), і стане в нагоді як виробничим, так і сервісним компаніям, тому що в основі своїй ґрунтується на такому вкрай важливому елементі як цінність для клієнта.

У цій книзі Майк Ротер та Джон Шук трансформували отримані від компанії Toyota Motor Corporation знання у незамінні поради із вміння бачити потоки цінності, які допомагають визначити особливості роботи процесів та шляхи виникнення втрат.

Придбати видання можна за цим посиланням.
15 вересня / 2017